قوانین و مقرّرات

شرایط و قوانین استفاده از سرویس ها و خدمات عطاری آنلاین تاج محل

قوانین عمومی
تعریف مشتری یا کاربر
تعریف فروشنده و شرایط کالا
ارتباط الکترونیکی
سیاست های رعایت حریم شخصی
شرایط ضمانت بازگشت هفت روزه محصولات
ثبت پردازش و ارسال سفارش
شرایط خریداری کارت هدیه
خسارت در هنگام حمل و نقل
نظرات کاربران
محتوا
سیاست قیمت گذاری
طرح تشویقی پیشنهاد شگفت انگیز
نمایندگی
قوّه قهریّه

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی عطاری آنلاین تاج محل به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به وب‏‌سایت عطاری آنلاین تاج محل هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، مقالات علمی ، ویدئوهای آموزشی ، خرید کالا و سایر خدمات ارائه شده توسط عطاری آنلاین تاج محل به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات عطاری آنلاین تاج محل است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین عطاری آنلاین تاج محل از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های عطاری آنلاین تاج محل منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظّف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های عطاری آنلاین تاج محل تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات عطاری آنلاین تاج محل اقدام کند.همچنین از آنجا که عطاری آنلاین تاج محل یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جزء تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

تعریف فروشنده و شرایط کالا

محصولات ارایه شده در وب‌سایت، یا توسط مجموعه تولیدی های عطاری آنلاین تاج محل عرضه می شود و یا از شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی خریداری و عرضه می‌شود و یا برخی فروشندگان با عطاری آنلاین تاج محل همکاری می‌کنند و محصولات خود را به ‌واسطه تأیید کیفیت این فروشگاه اینترنتی، به صورت آنلاین و توسط عطاری آنلاین تاج محل به فروش می‌رسانند. همچنین اعتبار فروشنده‌ها توسط عطاری آنلاین تاج محل بررسی و مدارک مورد نیاز؛ مثل مجوّزهای ارگانیک و غیره از ایشان اخذ می‌شود.
– مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش محصول برعهده عطاری آنلاین تاج محل است.
– فاکتور کالاهایی که توسط عطاری آنلاین تاج محل در سایت عرضه می‌شود، در صورت درخواست خریدار توسط عطاری آنلاین تاج محل ارسال می‌شود.
– خریداران حداکثر تا ۲ روز بعد از ثبت سفارش و قطعی شدن آن، فرصت دارند درخواست ارسال فاکتور را ثبت کنند.
– سفارش‌هایی که تا ساعت ۱۶ هر روز کاری نهایی شوند ، حداقل ۱ روز کاری بعد (طبق زمان تحویل اعلام‌شده درسایت) در تهران و شهرستان‌ها، ارسال خواهند شد.
– هزینه ی ارسال کلیه ی سفارش ها طبق تعرفه شرکت های ارسال مرسوله محاسبه می شود.

ارتباط الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات عطاری آنلاین تاج محل استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به عطاری آنلاین تاج محل ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که عطاری آنلاین تاج محل به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.
جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد عطاری آنلاین تاج محل برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه عطاری آنلاین تاج محل را در پروفایل خود لغو کنند.
توجه داشته باشید که ۵۰۰۰۱۰۶۰۹۰۴۰ تنها شماره‌‌ایی است که عطاری آنلاین تاج محل از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. همچنین این شماره‌‌ها سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه عطاری آنلاین تاج محل را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد.
همچنین ممکن است عطاری آنلاین تاج محل از طریق شماره ۵۰۰۰۱۰۶۰۹۰۴۰ برای برخی کاربران یا مشتریان خود، سوال نظرسنجی ارسال کند.
بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان عطاری آنلاین تاج محل، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام عطاری آنلاین تاج محل است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به info@baharnarenge.com اطلاع دهید.

سیاست های رعایت حریم شخصی

عطاری آنلاین تاج محل به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
عطاری آنلاین تاج محل متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت عطاری آنلاین تاج محل، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات عطاری آنلاین تاج محل، مانند متن، گرافیک، کالا ، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط عطاری آنلاین تاج محل جزئی از اموال عطاری آنلاین تاج محل محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار عطاری آنلاین تاج محل است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای عطاری آنلاین تاج محل محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط عطاری آنلاین تاج محل و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار عطاری آنلاین تاج محل است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت عطاری آنلاین تاج محل و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای عطاری آنلاین تاج محل محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات عطاری آنلاین تاج محل، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است. عطاری آنلاین تاج محل محصولاتی مناسب استفاده افراد زیر ۱۸ سال به فروش می‏‌رساند و در صورتی که کاربران از سن ذکر شده جوان‌‏تر هستند می‌‏باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند.
تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.baharnarenge.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت و شماره تلفن های ذکر شده در قسمت تماس با عطاری آنلاین تاج محل با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت عطاری آنلاین تاج محل هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.baharnarenge.com و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger و غیره ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

شرایط ضمانت بازگشت ۷ روزه محصولات

تبصره . این بند در مورد ماهیت محصول است و خواص نوشته شده درمحصولات و نتیجه ی این خواص مسئولیتی برای عطاری آنلاین تاج محل ندارد.
۱- ارسال محصولی که با اطلاعات موجود در سایت از جمله عکس و اطلاعات محصول از جمله وزن، تعداد، رنگ و غیره مغایرت داشته باشد.
۲- به دلیل مسائل بهداشتی ، اگر بسته‌بندی وکیوم شده به نحوی باز شده باشد، عطاری آنلاین تاج محل از پس گرفتن محصول به هر صورتی معذور است . لازم به ذکر است در این مورد مشتری بایستی حداکثر ۲۴ ساعت کاری بعد از دریافت محصول این مورد را به عطاری آنلاین تاج محل اعلام نماید و مشخص است در صورت گذشتن از این زمان عطاری آنلاین تاج محل از بازگشت محصول معاف است. بازگرفتن این محصولات تنها منوط به عدم انطباق با عکس، وزن، تعداد و گذشتن تاریخ انقضا می باشد و عطاری آنلاین تاج محل مسولیتی در زمینه اثرگذاری و صحت خواص ذکر شده در سایت نمی باشد و در صورتیکه محصول مورد نظر با پوست یا موی شما سازگار نباشد ویا تاثیری که مد نظرتان است را از مصرف محصولات بدست نیاوردید عطاری آنلاین تاج محل به هیچ عنوان مسولیتی جهت بازگشت محصول نداشته و امکان بازگشت محصولات مصرف شده و محصولاتی که وکیوم آن ها باز شده است ندارد. لطفا حتما در خرید و انتخاب خود دقت نمایید.
۳- مخدوش بودن بسته‌بندی محصولات در کلیه مراحل ارسال اعم از شکستن، خراب شدن و….:
در این مورد باید عکس محصول توسط مشتری گرفته شود و برای کارشناسان عطاری آنلاین تاج محل ارسال شود و سپس در صورت تایید مراحل بازگشت به مشتری با هزینه عطاری آنلاین تاج محل آغاز خواهد شد.
۴- خراب شدن، گندیدگی و…. محتویات محصولاتی که نیاز به نگهداری در شرایط خاصی هستند.
باید توسط کارشناسان عطاری آنلاین تاج محل تایید شود و سپس مراحل بازگشت آغاز می‌شود. لازم به ذکر است در صورت عدم صحت ادعای مشتری عطاری آنلاین تاج محل تمام هزینه‌های پست و بازگشت به عهده مشتری است و اگر ادعای مشتری درست باشد عطاری آنلاین تاج محل تمام هزینه‌های ارسال و بازگشت را تقبل می‌کند. لازم به ذکر است در این مورد مشتری بایستی تا حداکثر ۲۴ ساعت کاری بعد از دریافت محصول این مورد را به عطاری آنلاین تاج محل اعلام نماید و مشخص است در صورت گذشتن از این زمان عطاری آنلاین تاج محل از بازگشت محصول معاف است.
۵- در صورتی که محتویات روغن‌ها و شربت‌ها با چیزی که ذکر شده متفاوت باشد، باید توسط کارشناسان عطاری آنلاین تاج محل تایید شود و سپس مراحل بازگشت به مشتری آغاز می‌شود. لازم به ذکر است در صورت عدم صحت ادعای مشتری عطاری آنلاین تاج محل تمام هزینه‌های پست و بازگشت به عهده مشتری است و اگر ادعای مشتری درست باشد عطاری آنلاین تاج محل تمام هزینه‌های ارسال و بازگشت را تقبل می‌کند. در این مورد مشتری بایستی تا حداکثر ۲۴ ساعت کاری بعد از دریافت محصول این مورد را به عطاری آنلاین تاج محل اعلام نماید و مشخص است در صورت گذشتن از این زمان عطاری آنلاین تاج محل از بازگشت محصول معاف است.
۶- عدم داشتن تاریخ تولید مناسب، و یا گذشتن از تاریخ انقضا باید توسط کارشناسان عطاری آنلاین تاج محل تایید شود و سپس مراحل بازگشت وجه به مشتری آغاز می‌شود. لازم به ذکر است در صورت عدم صحت ادعای مشتری عطاری آنلاین تاج محل تمام هزینه‌های پست و بازگشت به عهده مشتری است و اگر ادعای مشتری درست باشد عطاری آنلاین تاج محل تمام هزینه‌های ارسال و بازگشت را تقبل می‌کند.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

– روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. عطاری آنلاین تاج محل به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.
– کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت عطاری آنلاین تاج محل به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. عطاری آنلاین تاج محل همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در عطاری آنلاین تاج محل به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای عطاری آنلاین تاج محل محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.
– در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.
– عطاری آنلاین تاج محل مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای عطاری آنلاین تاج محل محفوظ است.
– در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت عطاری آنلاین تاج محل ، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای عطاری آنلاین تاج محل محفوظ است. عطاری آنلاین تاج محل در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت عطاری آنلاین تاج محل می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.
– کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، عطاری آنلاین تاج محل جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.همچنین، مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.
– با توجه به ثبت سیستمی سفارش، به هیچ عنوان امکان صدور فاکتور مجدد یا تغییر مشخصات آن از جمله تغییر فاکتوری که به نام شخص حقیقی صادر شده، به نام شخص حقوقی وجود ندارد. بنابراین لازم است مشتریان هنگام ثبت سفارش، نسبت به این مساله دقت لازم را داشته باشند و اگر نیاز دارند که فاکتور به نام حقوقی برای آنها صادر شود، هنگام ثبت سفارش خود، با انتخاب گزینه ” تکمیل اطلاعات حقوقی ” و وارد کردن مشخصات سازمان موردنظر، برای خرید سازمانی و دریافت فاکتور رسمی اقدام کنند.
همچنین آدرسی که خریدار به عنوان آدرس تحویل‌گیرنده ثبت یا انتخاب می‌کند، در فاکتور درج خواهد شد و لازم است درخواست کنندگان فاکتور به نام شخص حقوقی هنگام ثبت سفارش به این نکته توجه کافی داشته باشند، چرا که تغییر آدرس درج شده روی فاکتور پس از پردازش و تایید سفارش، به هیچ عنوان امکان‌پذیر نخواهد بود.
– امکان پرداخت در محل برای سفارش‌ها وجود ندارد و لازم است پیش از ارسال، مبلغ اینگونه سفارش‌ها از طریق درگاه خود سایت تسویه شود.
– از آنجا که عطاری آنلاین تاج محل یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، سفارش یک کالا به تعداد بالا، مغایر با هدف مصرف خریدار است و در صورت ثبت چنین سفارشی، لازم است پیش از ارسال، مبلغ آن تسویه شود.
– تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد
– در صورت خرید اعتباری (استفاده از کد تخفیف یا ووچر) پس از نهایی شدن سبد، از نظر قانونی امکان اعمال تغییر در سبد خرید، و تغییر مبلغ فاکتور به دلایل انصراف از خرید، حذف یا تغییر کالا یا تعداد کالا وجود ندارد و اگر مشتری درخواست هرگونه تغییری را داشته باشد، ووچر یا کد تخفیف باطل خواهد شد و امکان برگرداندن مبلغ آن وجود ندارد.
– لازم به ذکر است افزودن کالا به سبد خرید به معنی رزرو کالا نیست و هیچ گونه حقی را برای مشتریان ایجاد نمی‌کند. همچنین تا پیش از ثبت نهایی، هرگونه تغییر از جمله تغییر در موجودی کالا یا قیمت، روی کالای افزوده شده به سبد خرید اعمال خواهد شد. بنابراین به مشتریانی که تمایل و تصمیم به خرید قطعی دارند، به‌ ویژه درباره کالاهای ارائه شده تحت عنوان شگفت انگیز که دارای محدودیت تعداد هستند، توصیه می‌شود در اسرع وقت سفارش خود را نهایی کنند تا با اتمام موجودی یا تغییر قیمتی کالاها روبرو نشوند. شایان ذکر است سفارش تنها زمانی نهایی می‌شود که کاربران کد سبد خرید سفارش خود را دریافت کنند و بدیهی است که عطاری آنلاین تاج محل هیچ‌گونه مسوولیتی نسبت به کالاهایی که در سبد خرید رها شده است، ندارد.

خسارت در هنگام حمل و نقل

عطاری آنلاین تاج محل همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید و اطلاع رسانی از طریق سرویس پیام کوتاه) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و عطاری آنلاین تاج محل تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.
آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض ۲۴ ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش عطاری آنلاین تاج محل اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش عطاری آنلاین تاج محل ارسال شود. هر چند پایه‌ی کارمان را اعتماد بر مشتری قرار داده‌ایم.

ضوابط و مسئولیت های مربوط به فروش محصولات

– اطلاعات هر محصول در وب‌سایت عطاری آنلاین تاج محل ، صرفاً برای اطلاع‌رسانی است و جنبه مشاوره ندارد. خریدار باید قبل از استفاده از محصول، نسبت به کسب اطلاعات حرفه‌ای و اخذ مشاوره از متخصص مربوط اقدام کند. هر چند مجموعه عطاری آنلاین تاج محل تحت نظر و اشراف دکتر احمدعلی آقارفیعی فعالیت دارد و در قسمتی از محتوا خود تولید کننده محتوا می باشد. همچنین،نظراتی که کاربران در خصوص کالا در وب سایت درج کرده‌اند، تجربه یا اطلاعات شخصی افراد است و برای آنها و عطاری آنلاین تاج محل مسئولیتی ایجاد نمی‌کند. همچنین عطاری آنلاین تاج محل مسئولیتی در قبال درستی اطلاعات فراهم شده روی بسته‌بندی کالا ندارد و مسئولیت آن با شرکت تولیدکننده کالاست.
– سایت عطاری آنلاین تاج محل در قبال کارآمدی بالینی و بی زیان بودن درمان های توصیه شده مسئولیتی ندارد. ملاحظات طب جدید و آگاهی از عوارض گیاهان دارویی و تداخلات آنها با داورهای رایج برای عموم درمان های مبتنی بر طب سنتی ضروری است. لذا مطالب سایت عطاری آنلاین تاج محل نباید بدون تشخیص درست بیماری توسط پزشک متخصص به کار بسته شود یا به دیگران توصیه گردد.
هر چند در بیشتر موارد به منع مصرف ، عوارض و هشدارهای لازمه اشاره شده است.
– درصورت عدم آگاهی، اطلاع و ناتوانی مشتری در استفاده از محصولات و یا ایجاد خسارت نسبت به خود یا محصول، تمامی مسئولیت های آن بر عهده مشتری است و فروشگاه اینترنتی عطاری آنلاین تاج محل در این خصوص هیچگونه تعهدی نخواهد داشت.
– در صورت تایید معیوب بودن کالای مرجوعی توسط پزشک فروشگاه اینترنتی عطاری آنلاین تاج محل صرفا هزینه کالا یا سرویس را مطابق فاکتور (حداکثر تا یک هفته از تاریخ فاکتور) به مشتری برمی‌گرداند.
– عطاری آنلاین تاج محل نسبت به عوارض جسمی و بیماری‌های ناشی از استفاده محصولات (از قبیل حساسیت‌های جسمی،تشدید بیماری ، جراحات و …) مسئولیت و پاسخگویی ندارد. انجام پیگیری‌های لازم باید توسط مشتری و از طریق شرکت‌های مربوطه ( نمایندگی‌ها و تامین‌کنندگان رسمی کالا) انجام شود.

محتوا

عطاری آنلاین تاج محل نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و نیز شرکت‏‌های سازنده محصولات استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است عطاری آنلاین تاج محل تضمین نمی‏‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد. اگر محصول ارائه شده توسط عطاری آنلاین تاج محل دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه است.
لازم به ذکر است تمام اطلاعات موجود در صفحه‌ی محصولات اطلاعات درج شده در بروشور محصول، توضیحی است که خود تولید کننده در مورد محصولش در اختیار ما قرار داده است و سایت عطاری آنلاین تاج محل بدون کوچکترین تغییری (مگر آن‌ که جنبه‌ی تبلیغاتی و توصیه‌ای مانند تضمین‌ها و.. داشته باشد) در صفحه محصول آورده شده است. این توضیحات به هیچ وجه جنبه‌ی مشاوره‌ای ندارد و خریدار می‌بایست اطلاعات کافی از متخصصان امر در این زمینه به دست آورده باشد.
اطلاعات مربوط به گیاهان دارویی نیز همگی از چندین مرجع معتبرچاپ شده در انتشارت معتبر کشوری و بدون کلمه‌ای تصرف آورده شده که تحت اشراف و نظر دکتر احمدعلی آقارفیعی نوشته شده است. این مورد درباره بیشتر مقالات و دستورها نیز صدق می‌کند. به طور کلی سایت عطاری آنلاین تاج محل بیشتر محتوای علمی خود را زیر نظر دکتر احمدعلی آقارفیعی انجام می دهد.
وب ‏‌سایت عطاری آنلاین تاج محل هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت عطاری آنلاین تاج محل تحت هیچ شرایطی مسؤولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.
سایت عطاری آنلاین تاج محل ممکن است دارای سرویس‌‏هایی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس‌‏های جمعی، همچون اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه‌‏های خبری، شبکه دوستان و سرویس‏‌های دیگری باشد که برای تسهیل ارتباط شما با دیگران (چه در مقیاس عمومی مثل تالار گفتگو و چه در مقیاس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان) ارائه می‏‌شوند. شما توافق می‏‌کنید که از این سرویس‏‌های جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام‏‌هایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد.
© کلیه محتویات سایت عطاری آنلاین تاج محل شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت عطاری آنلاین تاج محل تعلق دارد.

شرایط خریداری کارت هدیه عطاری آنلاین تاج محل

– کارت هدیه عطاری آنلاین تاج محل را می توانید در بخش مربوطه و با توجه به اعتبار مورد نظر خرید کنید.
– با اولین استفاده، کارت هدیه در حساب کاربری ثبت می‌شود و امکان استفاده از آن برای دیگر کاربران وجود نخواهد داشت.
– لازم نیست تمام اعتبار (ریالی) کارت هدیه در اولین خرید، خرج شود. اعتبار کارت هدیه را می‌توان در چند سبد خرید مجزا استفاده کرد .
– امکان استفاده از دو یا چند کارت هدیه برای ثبت یک سفارش وجود ندارد.
– در صورت مرجوع کردن کالاهایی که با استفاده از اعتبار کارت هدیه خریداری شده، مبلغ آن‌ها به حساب همان کارت هدیه بازمی‌گردد.
– کارت هدیه قابل مرجوع کردن یا تعویض نیست .
– اعتبار کارت هدیه عطاری آنلاین تاج محل قابل تبدیل به وجه نقد نیست .
– اگر مبلغ سفارش بیش از اعتبار کارت هدیه باشد، می‌توان باقی‌مانده را با روش‌های عادی پرداخت کرد.
– لازم است پس از خرید، کارت هدیه را مدتی نزد خود نگه دارید.

سیاست قیمت گذاری

سیاست قیمت‌‏گذاری در عطاری آنلاین تاج محل مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‏‌های ارائه شده برای کالاها در عطاری آنلاین تاج محل قیمت‏‌های خرده فروشی است که غالباً توسط مجموعه تولیدی عطاری آنلاین تاج محل و تولید‏کننده و یا تامین‏‌کننده آن محصول به صورت مصوب تعیین شده است و سایر کالاها بر اساس نوع و مشخصات و همچنین کالاهای مشابه در بازار تعیین قیمت می‌‏شوند.هر چند این تعیین قیمت با سود کاملا منصفانه محاسبه می‌شود به طوری که در ۹۰ درصد مواقع از قیمت بازار پایین تر می‌باشد .
با نهایت احترام به کاربران و با توجه به طیف گسترده سبد محصولات، عطاری آنلاین تاج محل در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان‌‏هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت‌‏گذاری، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، عطاری آنلاین تاج محل موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌ ‏دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید. لازم به ذکر است در صورتی که کالایی پس ثبت سفارش شامل کاهش قیمت شود، سفارش به روز رسانی و قیمت جدید اعمال می‏‌شود. قیمت کلیه محصولات با احتساب مالیات بر ارزش افزوده است و مشتری مبلغ جداگانه‌‏ای بابت مالیات و عوارض ارزش افزوده پرداخت نمی‏‌کند و هزینه‏‌های بسته بندی، ارسال و بیمه حمل کالا بسته به شرایط سفارش که در فرم سبد خرید اطلاع‌ ‏رسانی می‌‏شود، ممکن است جداگانه محاسبه شود.

نظرات کاربران

هدف از ایجاد بخش نظرات در عطاری آنلاین تاج محل ، اشتراک‌گذاری تجربه‌ی خرید و کاربری محصولاتی است که به فروش می‌رسد. بدیهی است بخش نظرات عطاری آنلاین تاج محل با دیگر سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی متفاوت است. در این بخش، هر کاربر مجاز است در چهارچوب شرایط و قوانین سایت، نظرات خود را به اشتراک بگذارد و پس از بررسی کارشناسان تایید، نظرش را روی سایت مشاهده کند. بدیهی است که اگر قوانین سایت در نظرات کاربری رعایت نشود، تایید نمی‌شوند و در نتیجه در سایت به نمایش درنمی‌آیند. عطاری آنلاین تاج محل در قبال درستی یا نادرستی نظرات منتشرشده در این قسمت، هیچگونه مسئولیتی ندارد. نمایش نظرات کاربران در سایت به هیچ‌وجه به معنی تایید فنی عطاری آنلاین تاج محل درباره‌ی محتویات نظر نیست؛ لذا از کاربران محترم تقاضا می‌شود، نظرات را اصل و پایه‌ی انتخاب و تصمیمگیری خود قرار ندهند.

شرایط و قوانین درج نظر در بخش نظرات کاربران

۱.فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش از حد معمول، کشیدن حروف یا کلمات، استفاده‌ی مکرر از یک حرف یا کلمه، شکلک و اموجی در متن خودداری کنید.
۲. برای نظر یا نقد و بررسی خود عنوانی متناسب با متن انتخاب کنید. یک عنوان خوب کاربران را برای خواندن نظر شما ترغیب خواهد کرد.
۳. نقد کاربران باید شامل قوت‌ها و ضعف‌های محصول در استفاده‌ی عملی و تجربه‌ی شخصی باشد و مزایا و معایب به‌ صورت خلاصه و تیتروار در محل تعیین‌ شده درج شود. لازم است تا حد ممکن از مبالغه و بزرگ‌نمایی مزایا یا معایب محصول خودداری کنید.
۴. نقد مناسب، نقدی است که فقط معایب یا فقط مزایا را در نظر نگیرد؛ بلکه به‌ طور واقع‌ بینانه معایب و مزایای هر محصول را در کنار هم بررسی کند.
۵. با توجه به تفاوت در سطح محصولات مختلف و تفاوت عمده در قیمت‌های آن‌ها، لازم است نقد و بررسی هر محصول با توجه به قیمت آن صورت گیرد؛ نه به‌صورت مطلق.
۶. جهت احترام‌گذاشتن به وقت بازدیدکنندگان سایت، لازم است هنگام نوشتن نقد، مطالب غیرضروری را حذف کرده و فقط مطالب ضروری و مفید را در نقدتان لحاظ کنید.
۷. با توجه به ساختار بخش نظرات، از سوال‌کردن یا درخواست راهنمایی در این بخش خودداری کرده و سوال یا درخواست راهنمایی خود را در بخش پرتال تشکیل پرونده مطرح کنید.
۸. کاربران ارسال‌کننده‌ی نظر موظف‌اند از ادبیات محترمانه استفاده کرده و از توهین به دیگر کاربران یا سایر افراد پرهیز کنند. بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افراد و استفاده از کلمات نامناسب، باعث تایید نشدن نظر کاربر می‌شود.
۹. قسمت نظرات سایت، با تالارهای گفت‌وگو (فروم) متفاوت است؛ لذا برای حفظ ساختار، مباحث خارج از چهارچوبی که حالت بحث و گفت‌وگو دارد، تایید نخواهد شد.
۱۰. تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین، در سایت منتشر کنند؛ لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، جانب‌دارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظردهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد کنید. هر کاربر تنها می‌تواند نظر خود را عنوان کرده و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار کند.
۱۱. در نظرات خود، از بزرگ‌نمایی یا اغراق درباره‌ی قوت‌ها یا ضعف‌های محصول خودداری کنید. بدیهی است تا حد ممکن هرگونه نظر مبالغه‌آمیز یا به دور از واقعیت تایید نخواهد شد.
۱۳. با توجه به مسئولیت سایت در قبال لینک‌های موجود در آن، نباید لینک سایت‌های دیگر را در نظرات خود ثبت کنید. دقت داشته باشید تا جای ممکن از هرگونه لینک‌دادن (فرستادن) دیگر کاربران به سایت‌های دیگر و درج ایمیل یا نام کاربری شبکه‌های اجتماعی خودداری کنید.
۱۴. تنها نظراتی تایید خواهند شد که مرتبط با محصول موردنظر باشند؛ لذا بحث‌های متفرقه و غیرمرتبط با محصول را مطرح نکنید.
۱۵. کاربران می‌توانند نقد خود به هر بخش از عطاری آنلاین تاج محل را در قسمت مربوط اعلام کنند؛ لذا هیچ‌گونه نقدی را درباره‌ی سایت یا خدمات آن در قسمت نظرات ننویسید.
۱۶. توجه داشته باشند، مسائلی را که از آن اطمینان ندارید، به‌هیچ‌وجه در نظرات ثبت نکنید؛ همچنین از بازنشر شایعات یا اطلاعات غیرمطمئن درباره‌ی محصولات جدا خودداری کنید.
۱۷. بهتر است مطالبی در این بخش ثبت شود که برای بازدیدکنندگان سایت مفید باشد؛ لذا از بیان هرگونه مطالب شخصی، غیرمرتبط یا غیرضروری در این بخش پرهیز کنید.
۱۸. لازم است نظرات خود را به صورت نگارشی ثبت کرده و از کوتاه‌ کردن کلمات یا استفاده از ادبیات محاوره تا جای ممکن خودداری کنید. استفاده از ادبیات نوشتاری که قابلیت نمایش در سایت را داشته باشد، لازمه‌ی تایید نظرات کاربران است.

طرح تشویقی پیشنهاد شگفت انگیز

طرح تشویقی شگفت انگیز به منظور ایجاد تجربه یک خرید خوب برای کاربران در نظر گرفته شده و روزانه در این بخش تعدادی از محصولات با تخفیف‏‌هایی بسیار ویژه‏‌تر نسبت به فروش‌‏های ویژه درج می‏‌شود که این کالاها تنها برای ساعت‏‌هایی امکان سفارش گذاری دارند. در مواردی که به دلیل استقبال کاربران موجودی کالا زودتر از موعد مقرر به پایان رسد، وضعیت کالا به ناموجود تغییر می‏‌کند و امکان سفارش گذاری وجود نخواهد داشت. در صورتی که کالایی در روز قبل از فروش شگفت انگیز به سبد خرید اضافه شود و در هنگام پردازش، کالا در طرح شگفت انگیز باشد، قیمت شگفت انگیز اعمال می‏‌شود. به دلیل اینکه این طرح تنها یک طرح تشویقی خرید (پروموشن) است، عطاری آنلاین تاج محل تعهدی در قبال سفارش‌‏های تعدادی ندارد و در صورت امکان فروش تعدادی هماهنگی‌‏های لازم انجام می‏‌شود. همچنین هزینه ارسال سفارش برای بخش شگفت انگیز به ازای هر کالا به صورت مجزا و ثابت در نظر گرفته می‏‌شود و امکان تغییر ندارد.

شرایط پیگیری درمان و ارسال پرسش و پاسخ در بخش تشکیل پرونده

با توجه به توضیحاتی که در قسمت درباره ما داده شد، سایت عطاری آنلاین تاج محل زیر نظر دکتر آقارفیعی و جزء کلینیک درمانی اوسینا فعالیت دارد. در بخش پرتال تشکیل پرونده ی پزشکی برای مراجعین محترم امکاناتی فراهم شده که پروسه ی درمان را به صورت اینترنتی و بدون حضور در کلینیک و با توجه به سوالات و دپارتمان هائی که تعریف شده است، پیگیری کنند. با توجه به سوالات مطرح شده در دپارتمان های مختلف ،شرح حالی از بیمار دراین بخش ها گرفته می شود. هر چند ادامه ی درمان بنا به تشخیص پزشک، نیاز به حضور در کلینیک هم خواهد داشت.
توجه داشته باشید که بنابراین برای پیگیری یا سوال درباره درمان ،سفارش یا استفاده از خدمات پس از فروش می توانید در بخش تماس با عطاری آنلاین تاج محل با شماره تلفنهای مجموعه در تماس باشید و یا از طریق فرم تماس درخواست یا پیشنهاد خود را مطرح و ارسال کنید.
برای ارسال سایر درخواست‌ها یا پیشنهادهای خود نیز از فرم صفحه “تماس با عطاری آنلاین تاج محل” استفاده کنید یا به info@attaritajmahal.com ایمیل ارسال کنید. همچنین انتقاد یا شکایت خود را به ایمیل آدرس complaint@attaritajmahal.com ارسال کنید.

نمایندگی

عطاری آنلاین تاج محل در هیچ نقطه‏‌ای از کشور به جزء دفتر تهران و قم نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی عطاری آنلاین تاج محل اطلاع دهید.

قوّه قهریّه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، عطاری آنلاین تاج محل هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
عطاری آنلاین تاج محل خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید (0 محصول)

محصولی در سبد خرید یافت نشد.

برای تجربه بهتر لطفا وارد حساب کاربری شوید.